Aktuality

#MYDENTITY – barvy, o kterých všichni sníme

Barvy, se kterými na vlasech snadno vykouzlíte aktuální trendy odstínů, ale i přirozené odstíny pro denní nošení. Výhody #mydentity : Tepelná ochrana až do 232°C . Barva s 2x tak větším leskem s technologii VibraRiche™*. Zesvětlování.

Nejnovější novinka v našem kadeřnictví od firmy Framesi!!

Nabízíme výběr šetrných, ochranných produktů pro zajištění zdraví a kompaktnosti vlasového vlákna a jeho síly. MORPHOSIS BLONDE obnoví správnou hladinu hydratace blond vlasů, lesk a zářivost

Profesionální hloubkové ošetření pro vaše vlasy

Máte problém s vlasy či vlasovou pokožkou a potřebujete jej rychle a spolehlivě vyřešit? Regenerační produkty značky Framesi mají vyváženou strukturu, která pomáhá řešit řadu problémů. Speciální rekonstrukční řada Morphosis Re-structure obsahuje křemík, mořský kolagen, kyselinu hyaluronovou a také bílkoviny  Přečíst celé »

Vlasové trendy podzim/zima od Framesi

Tyto nové trendy vás čekají u nás v kadeřnictví

Jedinečná wellness služba pro vaše vlasy

Efektivně odstraňuje nánosy minerálů, chloru z tvrdé vody, nánosy léčiv, které vnitřně užíváte zejména léků při léčbě štítné žlázy a po léčbě chemoterapií. Tento produkt je čistě veganský a není testován na zvířatech, je naprosto bezpečný pro těhotné, kojící ženy  Přečíst celé »

Nahoru