Nanokeratin System

Nanokeratin System, který spojuje krásu, vědu a blahobyt v čele vlasové technologie, je světovým biotechnologickým průkopníkem zaměřeným na výzkum a vývoj inovativních rekonvalescenčních technologií, které jsou průkopníkem znalostí za hranicemi.

Nanokeratin System Laboratories vyvinuli a zformulovali jedinečnou inovativní sérii Inspired by Nature a založenou na průkopnických patentovaných biomimetických technologiích.

Koncept Inspirace přírodou a biomimikry znamená studium přirozeného vlasového procesu a porozumění tomu, jak přirozené zdravé vlasy působí, takže můžeme poskytnout poškozeným vlasům nástroje a podmínky, aby se samy uzdravily zevnitř, aby se mohly vrátit zpět do přirozeného zdravého stavu.

Nanokeratinové systémy Biomimetické částice provádějí afinitu enzymu ke struktuře vlasů, což znamená, že vytvářejí procesy, jako to dělá biologický enzym, za účelem stimulace a umožnění vnitřní rekuperace poškozených vlasů.

Nanokeratin System lék na regeneraci poškozených vlasů založený na biomimetické technologii, protože biomimetické částice uzavírají kutikuly a umožňují přirozený vlasový proces uzamčením pigmentu a výživných živin, aby se vlasy mohly uzdravit zevnitř.

Vyhlazení a nebo trvalé narovnání vlasů

Je 100% bezpečný, bez obsahu formaldehydu.

Je flexibilní, tedy vhodný pro všechny typy vlasů, včetně barvených a chemicky ošetřovaných (melírovaných).

Více informací na Instagramu (nanokeratincenter,nanokeratin,nanokeratinuk) nebo https://nanokeratinsystem.com

Nahoru