Narovnání vlasů Keratinem

Chcete mít vyhlazené, hebké, jemné a zářivé vlasy po dlouhou dobu?

Chcete se starat o své vlasy rychle a jednoduše, aniž byste musely každý den bojovat s fénem a kartáčem?

Je to skutečně možné, díky LISSE DESIGN – Keratinové terapii, kterou Vám můžeme poskytnout v našem kadeřnictví. Narovnání a vyhlazení vlasů působí na dobu 2-3 měsíce. Zamezuje krepatění vlasů. Je vhodné pro všechny typy vlasů, včetně poškozených.

Narovnání ocení zejména ženy, které…

 • si přejí mít každý den perfektně vyrovnané, hebké, dobře rozčesatelné a upravené vlasy, bez efektu krepatění.
 • se chtějí starat o své vlasy rychle a snadno, aniž by musely denně bojovat s fénem a kartáčem.
 • chtějí mít více času pro sebe.

S jakými produkty se dnes můžete setkat?

 • Permanentní narovnávací technologie obsahující thioglykolát, sodu, guanidin, lithium – ALE! nejsou vhodné pro všechny typy vlasů a jsou agresivnější (rozbíjejí keratinové můstky ve vlasu).
 • Narovnávací produkty obsahující keratin – ALE! velké množství produktů prezentovaných na trhu obsahuje nebo vytváří formaldehyd v množství vyšším než 0,2%, které je škodlivé a nebezpečné pro zdraví.
 • Nové technologie bez obsahu formaldehydu (glycolic acid, hydrolyzované keratiny + silikony, carbocystein, atd.) – ALE! nedávají přesvědčivý výsledek vyrovnání, kosmetického efektu a doby trvanlivosti.

Naproti tomu LISSE DESIGN – Keratin Therapy přináší inovativní keratinové narovnávací ošetření zamezující krepatění pro všechny typy vlasů.

Výhody keratinového narovnávání vlasů:

Je 100% bezpečný, bez  obsahu formaldehydu. Byl bezpečně testován.

Je flexibilní, tedy vhodný pro všechny typy vlasů, včetně barvených a chemicky ošetřovaných (melírovaných, trvalených). Navíc je možné narovnání i barvení během jedné návštěvy kadeřnictví!

Je přesvědčivý, vyráběn v Itálii a garantován nadnárodní kosmetickou firmou, která po 30 let stojí po boku kadeřníků.

Doba trvanlivosti působení:

 • Až 3 měsíce na barvených a chemicky ošetřovaných vlasech.
 • Přírodní (nebarvené) vlasy zůstanou vyrovnané a bez krepatění až 2 měsíce (při frekvenci mytí 2-3x týdně).

Čím více jsou vlasy chemicky ošetřené, tím delší je trvanlivost a lepší efekt. Keratinové ošetření zanechá vlasy zdravě vyhlížející a vyživené.

Progresivní výsledky

S každou další aplikací je výsledek lepší a trvanlivější. U přírodních a pevných vlnitých vlasů se v týdnu následujícím po první aplikaci doporučuje další ošetření, k dosažení správné úrovně narovnání a doby trvanlivosti.

Nový servis na salonu = vyrovnání + barva + lesk

Nový profesionální servis, kombinující keratinové vyhlazující ošetření s barvením vlasů. Lisse design Keratin Therapy + Evolution of the Color3

Obnovení tónu kosmetické barvy

Při aplikaci keratinového ošetření na barvené vlasy může kosmetická barva vyblednout až o ½ – 1 tón. Z důvodu udržení původního odstínu je doporučeno během posledního kroku ošetření přimíchat nejpodobnější odstín Color Wear s aktivátorem do Rehydratační masky v poměru 1:1:1 (1 díl Color Wear, 1 díl aktivátoru, 1 díl masky) a nechat působit 15-20 minut, potom důkladně opláchnout.

Ukázka „před a po“

Záruka

Složení produktů je zaručeně bez formaldehydu. Testování výskytu tzv. „teplého“ formaldehydu (vznikajícího během zahřívání produktu žehličkou) prokázalo stokrát nižší výskyt (0,0069%) než je legálně povolený limit (0,75%).

Technologie

KERA-COLLAGEN COMPLEX
Hydrolizovaný keratin + Quaternizovaný kollagen. Zaručuje dlouhodobý vyrovnávací účinek (2-3 měsíce). Pomocí tepla tato nová technologie uspořádá keratinová vlákna ve vlasech do nového řetězce (do ploché pozice) a dává vlasům jejich typicky hebkou formu, bez chemického rozštěpení disulfidických můstků.

BABASSU OIL
Vzácný olej z Amazonie s neobyčejnými zvláčňujícími vlastnostmi – zanechává vlasy hebké, jemné a lesklé. Obsahuje nasycené mastné kyseliny a má antimikrobiální účinek. V kosmetickém průmyslu se využívá pro léčbu vysušené a popraskané pokožky a vlasů.

Cena ošetření v našem kadeřnictví:

 • krátné vlasy: 800-1000 dle délky a hustoty vlasů
 • středně dlouhé vlasy: 1200-2000
 • dlouhé vlasy: 2500-3500

Vaše objednání:

Objednávejte se prosím na našem telefonním čísle 777 847 584.

Těšíme se na Vás,
Katka a Zuzana

Nahoru