Služby

OLAPLEX – revoluční éra v ošetření, barvení a zesvětlování vlasů

Vlasy silné pružné ihned po odbarvení a barvení: Díky novému systému barvení Olaplex si nyní můžete dopřát vysněný odstín s rychlou aplikací bez kompromisů. S Olaplexem není problém přejít z černé barvy přímo až na platinovou blond, a to bez jakéhokoliv poškození nebo oslabení vlasů.  Přečíst celé »

Malibu C je řešením pro každý typ vlasů a pokožky hlavy

Efektivně odstraňuje nánosy minerálů, chloru z tvrdé vody, nánosy léčiv, které vnitřně užíváte zejména léků při léčbě štítné žlázy a po léčbě chemoterapií. Tento produkt je čistě veganský a není testován na zvířatech, je naprosto bezpečný pro těhotné, kojící ženy  Přečíst celé »

Nanokeratin System

Nanokeratin System, který spojuje krásu, vědu a blahobyt v čele vlasové technologie, je světovým biotechnologickým průkopníkem zaměřeným na výzkum a vývoj inovativních rekonvalescenčních technologií, které jsou průkopníkem znalostí za hranicemi. Nanokeratin System Laboratories vyvinuli a zformulovali jedinečnou inovativní sérii Inspired  Přečíst celé »

Prodlužování vlasů

Vlasy prodlužujeme pomocí PerfectHairSystems: Jedná se o lidské vlasy té nejlepší kvality – evropské panenské (vhodné pro klientky s jemnými vlasy) nebo vlasy asijské (vhodné pro klientky s pevnými vlasy). Jedná se o vlasové pásky o šířce 4 cm, délka od  Přečíst celé »

Nahoru